אתם מעוניינים לארגן לילדכם בר מצווה וחשוב לכם ליצור שהאירוע יהיה משמעותי ומיוחד. אולם, אינכם יודעים באילו אופציות כדאי לבחור בכדי שהחגיגה תהיה ייחודית ואישית? הנה מספר טיפים שיסייעו לכם להעניק לבנכם שהגיע לגיל מצוות חוויה בלתי נשכחת באמצעות שילוב של שלטים מדליקים שיכניסו צבעוניות רבה לאירוע ומסרים אישיים שיוקדשו לנער!

שלטים לאירוע בר מצווה – לחגיגה מושקעת ואיכותית

השלטים ממלאים מקום חשוב באירוע מכיוון שתפקידם להכווין את האורחים למקום הימצאו וגם לשולחנות עם המקומות המיועדים להם. על כן, חשוב לבחור בשלטים שהכתב עליהם יהיה ברור והצבע באיכות גבוהה שיהיו ברורים ויראו יפה. שלטים אלו יכולים למשל להוות מזכרת מהאירוע ולכלול תמונה של הנער עם כיתוב שתבחרו למשל מיקום ותאריך או מסר אישי לאורחים שהשתתפו בו. ניתן גם לתלות כרזה גדולה עם תמונת של החוגג וברכה בכניסה לאירוע שתתרום להתרגשות ותעניק לו תחושה שהוא מוערך וייחודי.

הטרנד שאסור לוותר עליו –בר המצווה עם שלטים!

רבים מעדיפים כיום מעדיפים לוותר על מסיבות ולבחור בפעילויות עם משמעות שמסמלת את הגיעו של הנער לגיל המצוות ומדגישות את החיבור בינו למשפחתו וחבריו. הטרנד של שימוש בשלטים בחגיגת בר המצווה צבר פופולאריות רבה מכיוון שהוא מאפשר להציג מסרים אישיים מהאורחים לנער באווירה חופשית ומבדרת. מתלבטים איך ניתן לשלב שלטים בפעילויות במסגרת בר המצווה? הנה מספר עצות שיסייעו לכם לעשות זאת בצורה הטובה ביותר!

אחת מהפעילויות שמאפשרות לכם להביע את ערכתם ואהבתכם לנער בצורה ייחודית ומרגשת היא עריכה של מצגת או קליפ שבו ישתתפו בני המשפחה וחבריו של הנער ויפתיעו אותו. מצגת מסוג זה כוללת שיר שתבחרו עם מסר מיוחד לנער או בסגנון שאהוב עליו. ייחודה נובע מכך שהינכם מחזיקים שלטים עם מילות השיר או מסרים אישיים שהינכם רוצים להעביר דרכו. בחירה זאת תהווה מתנה משמעותית לנער שיתרגש משיתוף הפעולה בין בני המשפחה והחברים שנרתמו ליצירת הקליפ שמיוחד רק לו. בסופו של האירוע הקליפ יישאר מזכרת מרגשת ומיוחדת הנער, משפחתו וחבריו יוכלו לצפות בה מתי שיחפצו ותזכיר להם את הרגעים המיוחדים מהאירוע.

משחקים שמתבססים על שימוש בשלטים מהווים פעילות ייחודית שמעוררת הרגשות והתלהבות רבה בקרב הנער והאורחים כשאף אחד לא נותר אדיש לה! במסגרת הפעילות נערכים שלטים עם עובדות על הנער שמחולקים לאורחים באירוע לפני התחלתה. האורחים נשאלים על מאורעות בחייו כשעליהם להניף את השלט הנכון בכדי לענות עליהן. זוהי פעילות מצחיקה ומהנה שבה חברי המשפחה לומדים דברים על הנער והוא נחשף לכך שהם מכירים אותו טוב יותר מכפי שחשב!

אז בכדי לערוך לילדכם בר מצווה חגיגית עם משמעות ייחודית שתהווה חוויה בלתי נשכחת, צרו עימנו קשר בהקדם בכדי להזמין שלטים מדליקים שיהפכו אותו לחוויה מצחיקה ומהנה עבורו ולאורחים. 

תגיות: